חינה הודית

הפקת חינה הודית זה טקס חינה מרגש ומיוחד של פעם בחיים. בדומה לשאר עדות המזרח וצפון אפריקה, מהות הטקס היא הקדמה מסורתית לנישואין של הזוג המיועד, סיבה נוספת לחגוג עם המשפחה ועם החברים וכמובן להנות מאוכל אותנטי איכותי ובשפע, אבל כמובן שלחינה הודית מאפיינים מיוחדים משלה- האוכל ההודי, הבגדים המסורתיים והצבעים העזים שמורים לעדה ההודית ולמסורת העשירה שלה ומבליטים את המיוחדות שבעדה בכלל ובאירוע החינה בפרט.

אנו בחברת ללה סוזנה מפיקים אירועי חינה ברמה הגבוהה והיוקרתית ביותר, תוך דגש על המאפיין המסורתי והעדתי של כל אירוע חינה, ביניהם כמובן גם הפקות של אירוע חינה הודית.

השלבים בטקס הפקת חינה ההודית:

בהפקת טקס חינה הודי מסורתי ישנם שלבים מיוחדים ששמורים רק לטקס ההודי האותנטי. כדאי לשמור על שלבי הטקס המקורי, כדי לשמר את העדה ואת מנהגיה וכמובן להבליט את הייחודיות שלה משאר החינות האחרות.

שלב הענקת הצמידים

בשלב זה מניחים מחרוזות צמידים שזורות בפרחים כסגולה לצמיחה משותפת של בני הזוג. לפני ההנחה שלהן על הראשים של בני הזוג, עונדות הרווקות את הצמידים כסגולה לזיווג.

טקס זריקת האורז

בטקס זריקת האורז הזוג עומד יחד כשלרגליהם מגש ענק מלא באורז בשלל צבעים, אגוז קוקוס שמסמל שפע, סוכריות דבש כסימן לחיים מתוקים ומטבעות כסף לפרנסה טובה.

האורחים עוברים לפני הזוג וזורקים עליו מן האורז הצבעוני בזמן שהם מברכים אותם.

תלבושות לטקס חינה הודית

העדה ההודית ידועה בתלבושות המסורתיות שלה עם הצבעים העזים המושכים את העין כמו אדום, כתום, ירוק וכחול. כמובן שגם בטקס החינה יופיע לבוש הסארי המפורסם שיעבור שדרוג לקראת האירוע כמו שיבוץ אבני חן או שילוב עיטורים ואלמנטים שונים שיהפכו אותו למרשים ולמיוחד יותר.

גם האורחים בחינה לא יקופחו וילבשו את התלבושת המסורתית בשלל צבעים שיתרמו לאווירה ולמשמעות של האירוע.

אירוע חינה הודי דומה לשאר החינות ממגוון העדות במשמעות שלו ובמטרת הטקס, אך כמו לכל עדה, לטקס חינה הודי יש את המנהגים המיוחדים שלה, את מהלך הטקס העדתי המיוחד והשונה, את התלבושות המסורתיות ששמורות רק לה וכמובן את האוכל העשיר והחריף שמוכר עם העדה.

אם אתם רוצים לחגוג טקס חינה הודי מסורתי אמיתי, כדאי לשמור על כל האלמנטים השונים האלה, כדי להדגיש את המסורת ואת הייחודיות שלכם משאר העדות והטקסים השונים.

אנו בחברת ללה סוזנה חוגגים את כל סוגי החינה מכל עדה ובכל סגנון, בפרט טקסי חינה הודית צבעוניים ואותנטיים. אם אתם רוצים לחגוג טקס חינה הודי, פנו אלינו עוד היום ותהנו מחגיגה מסורתית שכולה אושר, צבע ושמחה.

5/5 - (10 votes)
אהבתם את הפוסט? שתפו אותו עם חברים!
Facebook
Twitter
WhatsApp
רוצים אירוע חינה בלתי נשכח?

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם

מאמרים אחרונים
שמרו על קשר!
לחץ לשיחה עם נציג
ברוכים הבאים לווצאפ. מוזמנים לרשום לנו ונשמח לעזור לכם 24/7.
חייג עכשיו